توری پلیسه آنادایز و طرح چوب

بازگشت
نام محصول: توری پلیسه آنادایز و طرح چوب قیمت محصول : جزئیات:

در سال های اخیر و با توجه به استفاده از سیستم های جدید در و پنجره از جمله پنجره های یو پی وی سی و آلومینیومی به جای پنجره های آهنی و چوبی و سنتی سابق ، تولید نسل جدیدی از توری ها مورد توجه قرار گرفته است .از برندترین و جدید ترین این توری ها ، توری پلیسه یا همان جدا شونده می باشد که به سادگی روی چهار چوب پنجره های یو پی وی سی و آومینیومی نصب شده و در زمانی که پنجره بسته می باشد توری نیز قابلیت بسته شدن را دارا می باشد.

 بدین ترتیب هم جلوی آلودگی توری گرفته می شود و هم دید بهتر را به پنجره می دهد ، از طرفی با توجه به طرح های جدید درب و پنجره بسیاری از مصرف کنندگان پنجره ها و درب هایی با طراحی و رنگ خاص را انتخاب می نمایند که زیبایی بهتری به منزل و ساختمان خود بدهند . به همین منظوراین شرکت اقدام به تولید توری ها با همان شکل و رنگ می نماید تا پس از نصب توری پلیسه تناقص با پنجره وجود نداشته باشد.

برای پنجره و درب های آلومینیومی رنگ های آنادایز بسیار پر طرفدار می باشند به همین علت توری های پلیسه آنادایز در کدهای مختلف در سبد محصول تولیدی این شرکت قرار گرفته است . همچنین در پنجرهایی با طرح چوب نیز جهت هماهنگی توری پلیسه با پنجره پروفیل های آلومینیومی توری نیز با مواد اولیه بسیار با کیفیت طرح چوب می شوند که هم نقش عدم ورود حشرات را دارا بوده و هم به زیبایی ساختمان و محیط زندگی کمک می نماید.

این توری ها با بالاترین درجه کیفی از لحاظ متریال مورد استفاده و رضایت حداکثری را برای مصرف کننده به همراه داشته و علاوه بر زیبایی طول عمر بالایی به همراه دارد.

آدرس : اتوبان ساوه ، نرسیده به سه راهی آدران ، شهرک صنعتی زواره ای ، انتهای خیابان دوازدهم ، پلاک 22

تلفن : 65401779  --   65401776

موبایل : 09120199752 و 09123970969