روش های نگهداری از در و پنجره یوپی وی سی

رعایت نکات ذیل موجب می شود کارایی و عمرپنجره ها در حد بیشینه خود باقی بماند.این نکات به قرار زیر است :قطعات مکانیکی پنجره ها نیازمند روغن کاری در بازه های زمانی بلند مدت هستند تا در نهایت راحتی خود باقی بمانند.روغن کاری باید توسط روغن های رقیق موجود مثل روغن چرخ خیاطی انجام شود.
از نزدیک کردن شعله مستقیم آتش, مثلا آتش جوشکاری و ... به پنجره بپرهیزید.
برای دوام بیشتر لاستیک های درزگیر چند ماه یکبار آنها را با پارچه ای حاوی صابون مایع تمیز نمایید.
تغییرات آب و هوایی در طی فصول و تغییرات ابعادی مصالح ساختمانی بر اثر انبساط و انقباض ممکن است موجب شود که ابزار و یراق آلات پنجره از رگلاژ خارج شود که با تنظیم مجدد به حالت اولیه باز خواهد گشت.
برای تمیز کردن پنجره ها می توانید از مخلوط آب و صابون استفاده کنید که باعث می شود پنجره ها به خود گرد و غبار نگیرندتا وجود این مواد موجب کدر شدن سطح پنجره نشود.
تا پایان یافتن کامل فعالیت های اجرایی ساختمان باید لیبل روی پنجره ها کنده نشود.
در صورتی که هنگام کندن آنها, لیبل ها به پنجره چسبیده بودند, می توان به سادگی از یک سشوار برای دمیدن به پنجره ها استفاده کرد و سپس لیبل ها را به راحتی جدا نمود.
در صورتی که پیچ های دستگیره به مرور زمان کمی شل شد, می توان با جابجا نمودن دستگیره, پیچ مربوطه را یافت و آن را محکم کرد.
در هنگام فعالیت های بازسازی از قبیل نقاشی و سیمانکاری و ... لازم است تا روی پنجره ها را با پوشش مناسبی پوشاند تا آسیبی به پنجره ها نرسد.
جهت دریافت مشاوره، رگلاژ پنجره ها و سفارشات شیشه دو جداره و توری پنجره با شرکت آلا تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر