توری پلیسه

نسل جدید توری ها:

توری های پیش از این دارای دو ایراد اساسی بود یکی اینکه تور از جنس آهن دچار زنگ زدگی می گردید و حفره های توری بزرگ بود و در صورت استفاده از الیاف زودتر آسیب می دید و طول عمر کمتری داشتند و از طرف دیگر چارچوب آهنی و چوبی و آلومینیومی فضای زیادی را اشغال می کرد و آسیب پذیر بود و پس از مدتی استفاده دفرمه میشدند و عملکردشان دچار مشکل می شد.

جهت رفع این دو ایراد اساسی طرح جدیدی از توری ها بوجود آمدند که در آنها چارچوب توری بصورت ثابت به در و یا پنجره بسته می شود و با توجه به انعطاف پذیری توری های از جنس الیاف، به جای باز و بسته شدن چارچوب توری ها باز و بسته بشوند.

از مزایای این طرح این است که چارچوب توری در اثر باز و بسته نشدن دیگر دفرمه نمی شود و از طرف دیگر با توجه به باز و بسته شدن خود تور داخل چارچوب، طول عمر تور بیشتر می شود و نظافت آن آسانتر است.

بدین معنی که فقط در زمان نیاز به استفاده از توری ، آن را باز کرده و در صورت عدم نیاز به توری مانند فصل سرما و یا در مواقعی که از سیستم های خنک کننده داخل خانه ها استفاده می شود و پنجره و درها بسته هستند توری نیز بسته شده و داخل کلاف خود قرار می گیرد. بدین ترتیب بطور مدام در مجاورت نور خورشید و بارش باران و گرد و خاک قرار نمی گیرد.

این مدل از توری ها با توجه به ظاهر زیگزاگی توری های آن ، با نام توری پلیسه مورد توجه عموم قرار گرفته اند.

توری پلیسه آلا:

نکته قابل توجه این است که قطعا این گونه از توری ها نیز بدون نقص نمی باشند. لذا گروه صنعتی آلا با بهره مندی از چندین سال تجربه خود در زمینه تولید انواع توری ها در جهت افزایش سطح رضایتمندی مشتریان و بهبود نحوه عملکرد توری های پلیسه نسل جدیدی از آنها را طراحی و تولید نموده است.

از جمله مزایای توری پلیسه اختصاصی گروه صنعتی آلا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1-    با توجه به آزاد بودن توری در عرض ها در داخل ریل خود برای ایجاد امکان باز و بسته شدن توری، در طراحی توری پلیسه آلا در این دو قسمت از پرز های مویی استفاده شده که موجب عدم عبور حشرات از بالا و پایین تور و همچنین عدم تجمع گرد و خاک و آلودگی ها در این نواحی می گردد.

2-    در سیستم توری پلیسه آلا نیاز به مشخص کردن جهت باز و بسته شدن توری نمی باشد و با توجه به طراحی آن در هر جهت قابلیت چرخاندن و نصب آن در دو جهت را دارا می باشد.

3-    استفاده از ملزومات پلاستیکی با بالاترین درجه کیفی جهت استقامت بالای توری و همرنگی پروفیل های آلومینیوم و ملزومات پلاستیکی.

4-    قابلیت باز و بسته شدن چارچوب توری در جهت شستن و نظافت آن از جمله ویژگی های توری پلیسه آلا می باشد.

5-    از لحاظ ظاهری این مدل از توری دارای ظاهری یکنواخت بوده و دید یک دست و زیباتری را دارد. همچنین چارچوب توری در پشت پنجره قرار می گیرد و از داخل خانه به هیچ گونه فضای دید را محدود نمی کند.

این مطلب توسط گروه صنعتی آلا تولید شده است.استفاده از این متن با ذکر منبع بلامانع است.

ارسال نظر